Máte poškozený tapecírunk na Octavii II? Pořiďte si nový vrchní díl za příznivou cenu - Exkluzivní nabídka!

10.11.2017 15:00
Máte poškozený tapecírunk na Octavii II?

Dodejte svému interiéru Octavia ztracené kouzlo
a pořiďte si nový vrchní díl výplně dveří 
za 2.299 Kč včetně DPH.

Nezáří už tapecírunk ve vašem voze novotou? Nezoufejte. Podařilo se nám po více než roce naskladnit 70 zbrusu nových originálních kusů vrchního dílu tapecírunku pro Octavii II.

Dříve či později se tapecírunk nenávratně poškodí a dochází k destrukci části interiéru. Problém můžete snadno vyřešit pořízením celého nového tapecírunku Octavia, ale ten vás v závislosti na výbavě vašeho vozu a jeho čalounění vyjde řádově na 5 až 10 tisíc korun, což není zrovna finančně přívětivé řešení. Bazarový tapecírunk je levnější, ale nemáte záruku, že se vám brzy stejným způsobem nepoškodí. Navíc pravděpodobně k interiéru vašeho vozu Octavia nebude ladit.

Stačí vyměnit pouze vrchní díl, který vám nyní za velmi výhodnou cenu nabízíme. Jedná se o exkluzivní nabídku, kterou nikde jinde nenajdete, proto byste ji rozhodně neměli propásnout.

Demontáž tapecírunku Octavia II a jeho výměnu zvládnete svépomocí ve své garáži.

 

Jako jediný prodejce nabízíme originální vrchní díl tapecírunku Octavia II

Jakožto specialisté na vozy Škoda víme, že hojně poptáváte tento náhradní interiérový díl. Proto jsme jako první prodejce na trhu nově do své nabídky zařadili vrchní díl tapecírunku Octavia za jedinečnou cenu 2.299 Kč včetně DPH. Tento díl máme k dispozici pro vůz Octavia II. generace a rovněž pro faceliftovanou druhou generaci Octavia. Jedná se o originální díl z prvovýroby určený pro finální kompletaci výplně dveří Octavia. Nabídka je omezená, proto dlouho neváhejte a vraťte svému interiéru Octavia ztracenou krásu.

Napište si o vrchní díl tapecírunku na vůz Octavia II

*
*
*