O NÁS

Díly, se kterými můžete psát další příběh...

Světla kvalifikovaného automobilového průmyslu jsme spatřili v roce 2008. A společně jedeme vstříc budoucnosti. A co je smyslem naší cesty? Odbornost a kvalitní rozsáhlá nabídka, díky které nebude oprava vozu žádnou překážkou.

Vycházíme především ze dvou stabilních pilířů automobilového průmyslu. A tím je neustálý zájem o technologický vývoj automobilů a zkušenosti, které sbíráme každý den během vašich návštěv a návrhů řešení. 

Součásti, které vašemu vozu dokonale padnou

SilniceNáhradní díly - to je našim prostorem působnosti. Prodáváme nové a použité díly. Vybíráme vždy ty nejlepší dodavatele. Ti poskytují takové díly, které v sobě nesou propojení kvalitního výkonu s odpovídající cenou.

Přizpůsobujeme se současným trendům, v naší nabídce tak najdete širší sortiment nových dílů, které doplňují ty použité. Nové díly tak tvoří nezastupitelnou součást našeho sortimentu.

Vždy hledáme tu nejvhodnější alternativu. Takovou, která dokonale vyřeší vaši situaci. Nejprodávanější díly jedou ruku v ruce s oblíbeným modelem Octavie. Nejčastěji kupované jsou nárazníky, blatníky, kapoty a světla. Reagujeme také na zvýšenou poptávku po mechanických dílech, jako jsou motory, převodovky a nápravy.

 

U nás najdete své parkovací místo

At už jste laikem nebo znalým odborníkem vytyčte si jako cíl cesty naše působiště. Ať už si přijedete pro informace k jednotlivým dílům, doporučení k montáži či rady pro odstranění závady, vždy vám rádi poradíme.

Stojíte na křižovatce mezi e-shopem či prodejnou?

Potřebujete-li při nákupu náhradního dílu především radu a konzultaci, pak přibrzděte u naší prodejny, která disponuje také venkovní plochou. Najdete zde nejenom kvalitní automobilové komponenty. Ale i rady, které vycházejí z našich zkušeností.

Pokud jste odborníkem a nepotřebujete poradit, pak zavítejte na náš e-shop. Ten nabízí rozmanitou nabídku náhradních dílů. Odešleme vám téměř cokoli - od drobných dílů až po opravdu rozměrné díly. Po rozbalení tak můžete objevit kapoty, dveře či dokonce motory. U nás najdete díly, které vám padnou při menší, ale i rozsáhlejší opravě.

Cíl, na který se můžeme těšit…

Náš směr, který se ubírá směrem kupředu, je udáván vývojem v automobilovém průmyslu. A s náhradními díly počítáme do budoucnosti. A na co chceme konkrétně zaměřit svůj zájem? Především na stále zvyšování odbornosti, protože to je tím nejlepším základem pro kvalitní a širokou nabídku náhradních dílů.

 

Vnější díly a doplňky karoserie Brzdy Díly karoserie a osvětlení Motory

 

Vnější díly a doplňky karoserie

 

Brzdy

 

Díly karoserie a osvětlení

 

Motory