Novinky

Pořiďte si světlomety s exkluzivní slevou

26.10.2020 09:23

Máme pro vás jedinečnou nabídku světlometů za akční ceny. Využijte akce, při které můžete sehnat náhradní díl světlometů pro Fabii, oblíbenou Octavii, Rapida, Yetiho či luxusního Superba a ušetřit i několik tisíc

Jak pečovat o klimatizaci v autě?

01.04.2020 10:03

Dnes je klimatizace standardní součástí automobilů. Je skvělým společníkem nejenom při krátkém popojíždění ve městě, ale také při dlouhých cestách. Nicméně i ze skvělého parťáka se může vyklubat nebezpečný nepřítel. Věnujte proto klimatizaci zaslouženou péči a pozornost.

V záři lesku! Aneb jak správně navoskovat automobil

31.03.2020 10:03

Zdá se vám, že automobil tak trochu ztrácí barvu a není úplně ve formě jako tenkrát, když jste do něj poprvé usedli a vyjeli domů? Přestože se na autě podepisuje každý najetý kilometr, rozhodně nemusí ztrácet svůj šarm a šmrnc. Stačí trocha pravidelné péče a voskování. A jak na to?

Vyjeďte na letních pneumatikách v ten pravý čas

03.03.2020 13:53

S prvními slunečními paprsky a zvyšujícími se teplotami přichází čas nejen na odložení zimních kabátů a výměnu pohorek za pohodlnější obuv. Ale také na to, zkontrolovat váš automobil. Po zimě si zaslouží pořádnou péči a především letní pneumatiky

Seznamte se s nejprodávanějšími náhradními díly na vozy Škoda

11.02.2020 15:13

Ať už chcete, nebo ne, automobil se většinou stane nepostradatelnou součástí vašeho rodinného života. Energie tohoto pomocníka však není nevyčerpatelná. Výhodou však je, že zpravidla stačí vyměnit konkrétní náhradní díl a energie je zpět. A jaké náhradní díly patří mezi ty nejvíce žádané?

Vyberte tu správnou a nejvhodnější kapalinu do ostřikovačů

21.01.2020 13:53

Provozní kapaliny jsou nedílnou součástí dobře fungujícího automobilu. Jejich výběr není radno podcenit, a to obzvláště v zimních měsících. A protože nás před příchodem teplého jara čeká ještě pár mrazivých týdnů, je třeba se na nevhodné počasí a zhoršené jízdní podmínky řádně a vhodně vybavit. A to pomocí kapaliny do ostřikovačů

Stěrače - nezbytný prvek pro bezpečnou a komfortní jízdu za deště i sněhové nadílky

13.12.2019 15:05

Stěrače, stejně jako brzdy a další díly, jsou velmi důležitým prvkem, který ovlivňuje bezpečnost a komfort vaší jízdy. A zima je pro ně opravdu zatěžkávající zkoušku. Proto je vhodné je podrobit občasné kontrole

Superb třetí generace má na trhu stále svoje místo. A to i po hrozivé nehodě

21.11.2019 09:59

Měli jste nehodu a vůz je poškozený? Pak využijte takové opravy, při které jsou zaručeny správné postupy, a to za využití nových a originálních náhradních dílů. A vůz tak opět vyjede na silnice ve své plné síle.

Jak připravit auto na zimu?

04.11.2019 12:14

Zima už pomalu klepe na dveře. Připravte váš automobil na zimu. Zkontrolujte světla, baterky, provozní kapaliny a další součásti vozu, ještě než vyjedete do nepřiznivého počasí. 
 

Opatřete vůz novým dílem dveří za zlomek původní ceny

01.11.2019 15:08

Potřebujete-li vyměnit přední dveře na Fabii druhé generace a její faceliftovanou verzi, pak využijte naší jedinečné nabídky. A pořiďte nové dveře za zlomek původní ceny.