Novinky

Co v sobě ukrývá homokinetický kloub?

29.10.2021 11:34

Každý automobil v sobě ukrývá nespočet různých dílů a součástek. A právě ty nejmenší patří mezi ty nejdůležitější. Automobily jsou zkrátka moderními systémy, ve kterých do sebe vše perfektně zapadá. Říká vám něco pojem homokinetický kloub? Ten patří mezi velmi důležité součástky automobilu. Pojďme se podívat pod kapotu a objevit, co všechno v sobě tento díl skrývá. 

Vybavte svůj automobil různými doplňky nejen pro letní cestování

26.07.2021 08:55

Pro komfortní cestování, zvláště v letních měsících, je třeba opatřit automobil různými praktickými doplňky. A že je z čeho vybírat. Pojďme společně zavítat do automobilového světa plného praktických doplňků a příslušenství, které oceníte během krátkých i delších výletů, či naopak při jeho designové výzdobě. 

Jak co nejlépe připravit automobil pro novou sezonu?

25.05.2021 11:05

Léto se již pomalu blíží, připravte tak automobil na to, aby vás bezpečně a komfortně zavezl nejen do práce, ale i na vysněnou dovolenou. S pečlivě umytým a zkontrolovaným vozem se nemusíte bát vyrazit ani na ten nejdobrodružnější výlet.

Co všechno je třeba vědět o náraznících?

17.02.2021 12:40

Není nárazník jako nárazník. Tento důležitý autodíl prochází rychlým designovým i funkčním vývojem. Pojďte nastartovat a vydat se napříč světem nárazníku, který je právě v zimním období velmi ohroženým prvkem, neboť mrazy i sníh mu dávají pořádně zabrat.

Jak čistit klimatizaci v autě?

15.02.2021 10:03

Dnes je klimatizace standardní součástí automobilů. Je skvělým společníkem nejenom při krátkém popojíždění ve městě, ale také při dlouhých cestách. Nicméně i ze skvělého parťáka se může vyklubat nebezpečný nepřítel. Věnujte proto klimatizaci zaslouženou péči a pozornost.

Pořiďte si světlomety s exkluzivní slevou

26.10.2020 09:23

Máme pro vás jedinečnou nabídku světlometů za akční ceny. Využijte akce, při které můžete sehnat náhradní díl světlometů pro Fabii, oblíbenou Octavii, Rapida, Yetiho či luxusního Superba a ušetřit i několik tisíc

V záři lesku! Aneb jak správně navoskovat automobil

31.03.2020 10:03

Zdá se vám, že automobil tak trochu ztrácí lesk a bravu a není úplně ve formě jako tenkrát, když jste do něj poprvé usedli a vyjeli domů? Přestože se na autě podepisuje každý najetý kilometr, rozhodně nemusí ztrácet svůj šarm a šmrnc. Stačí trocha pravidelné péče a voskování. A jak na to?

Vyjeďte na letních pneumatikách v ten pravý čas

03.03.2020 13:53

S prvními slunečními paprsky a zvyšujícími se teplotami přichází čas nejen na odložení zimních kabátů a výměnu pohorek za pohodlnější obuv. Ale také na to, zkontrolovat váš automobil. Po zimě si zaslouží pořádnou péči a především letní pneumatiky

Seznamte se s nejprodávanějšími náhradními díly na vozy Škoda

11.02.2020 15:13

Ať už chcete, nebo ne, automobil se většinou stane nepostradatelnou součástí vašeho rodinného života. Energie tohoto pomocníka však není nevyčerpatelná. Výhodou však je, že zpravidla stačí vyměnit konkrétní náhradní díl a energie je zpět. A jaké náhradní díly patří mezi ty nejvíce žádané?

Vyberte tu správnou a nejvhodnější kapalinu do ostřikovačů

21.01.2020 13:53

Provozní kapaliny jsou nedílnou součástí dobře fungujícího automobilu. Jejich výběr není radno podcenit, a to obzvláště v zimních měsících. A protože nás před příchodem teplého jara čeká ještě pár mrazivých týdnů, je třeba se na nevhodné počasí a zhoršené jízdní podmínky řádně a vhodně vybavit. A to pomocí kapaliny do ostřikovačů