Pořiďte si světlomety s exkluzivní slevou

26.10.2020 09:23

Světlomet Octavia levý

Nepříjemné plískanice, bláto, listy a chladné počasí se stalo součástí našich každodenních či občasných jízd autem. Nenechte tyto podzimní rozmary vyhrát a vyzrajte na ně jízdou se světlomety, které teď nabízíme za akční ceny. A vy tak můžete ušetřit i několik tisíc!

Světlomety za jedinečné ceny můžete pořídit pro vozy Fabia, Roomster, Octavia, Rapid, Yeti, Citigo či Superb. Slevy se týkají i xenonových a bixenonových světlometů pro Superby, xenonových světel na model Rapid či světlometů s full LED technologií pro Octavii.

 

Světlomet Rapid pravý Světlomet Rapid levý

 

Prohlédněte si tak širokou nabídku nejrůznějších typů světlometů, které vás zaujmou nejen svým technickým vybavením, ale tentokrát i cenou. Využijte speciální akci a pořiďte si nové náhradní světlomety právě teď. Čeká vás ta nejnáročnější sezóna, tak buďte připraveni. Zvlášť v případě, že světlomety již nezáří novotou nebo jsou dokonce poškrábané.

 

Světlomet Superb pravý Světlomet Superb levý

 

Ale to není všechno. Chystáme pro vás ještě něco! Na podzim a v zimě je potřeba jezdit s vozem v té nejlepší formě. A k tomu vám pomohou nejenom světlomety, ale také dokonalý výhled, kterého dosáhnete s funkčními stěrači.

Ty si zaslouží výměnu nejen v případě poškození, ale také ve chvíli, kdy nechávají na skle nepříjemné šmouhy. Proto pro vás v současnosti připravujeme slevovou akci i na náhradní díly stěračů. Na to si však musíte ještě chvíli počkat. Sledujete tak náš e-shop, ať vám nic neujede!