Seznamte se s nejprodávanějšími náhradními díly na vozy Škoda

11.02.2020 15:13

Ať už chcete, nebo ne, automobil se většinou stane nepostradatelnou součástí vašeho rodinného života. Vůz tak získává v rodině nezastupitelné místo, díky kterému jede v každodenním životě vše tak, jak má. Energie tohoto pomocníka však není nevyčerpatelná. Výhodou však je, že zpravidla stačí vyměnit konkrétní náhradní díl a energie je zpátky. A jaké náhradní díly patří mezi ty nejvíce žádané?

Na vzhledu záleží!

Detail vozuRozhodně legendární logo značky ŠKODA s okřídleným šípem, nesoucí symboliku rychlosti, pokroku, ale i ekologie a moderních trendů.

Ať už jste logo poškodili, ztratili, nebo jej chcete vyměnit za modernější variantu, pak si pořiďte nový originální znak. Pokud naopak ctíte tradici, vyzdobte auto starší variantou loga. Kolům sednou středové pokličky do hliníkových disků.

Originální vzhled vozu nezpochybnitelně vytváří také přední mřížky neboli masky. A jejich role je důležitá nejenom po designové stránce, ale především jsou dílem, díky kterému prostupuje vzduch k chladiči. Důležitou součástí vozu jsou také přední či zadní nárazníky.
 

Celkový vzhled automobilu je dán především liniemi karoserie, do kterých se rozhodně počítají i další drobnější náhradní díly, mezi které patří třeba zpětná zrcátka, jejich ovladače a také samotná zrcátka. Dále pak světlomety, blikače a zadní světla, která nám posvítí na cestu za dalšími náhradními díly. A to přímo samotnými světly a mlhovkami.  

Každá generace přináší nové díly

Vybírejte ze širokého sortimentu náhradních dílů pro modely vozů Škoda. Na Fabii III. generace můžete nakoupit airbagy, znaky či nárazníky. Octavii I. generace můžete opatřit detaily jako jsou loga a lišty. Anebo rovnou olejovou vanou. Octavii II. generace doplníte originálními díly podvozku nebo světly. Čepy či ventilátory můžete opatřit Octavii III. generace. Nabízíme široké spektrum náhradních dílů, které padnou samozřejmě i dalším modelům.

Posviťte si na detaily  

Mlhovka na FabiiJenom s plně funkčními světly můžete brázdit silnice, aniž by vás ohrožovala tma, déšť, sněhová vichřice a další ztížené podmínky. Vaší pozornosti by rozhodně neměly uniknout blikače, zadní světla nebo světlomety. A také slabě svítící žárovky, které jsou předzvěstí jejich brzkého konce.  

A nezapomeňte na mlhovky. Ty vám poslouží právě při zhoršených jízdních podmínkách, vyznačující se velmi nízkou viditelností. A proč jsou přední mlhovky umístěné na automobilu tak blízko k povrchu vozovky? Protože tím je vytvořen větší úhel mezi světelnými paprsky a očima řidiče. A světlo se tak neodráží od kapiček vody v mlze a dokáže tyto ztížené podmínky dobře prosvítit. 

Nastupte si! A to pohodlně

Detail vozuVelmi důležitou součástí automobilu jsou dveře. Díky nim se můžeme usadit do role řidiče či spolucestujícího a dopřávat si tak komfortní jízdy. Správným dveřím dominuje designová stránka, která vyrůstá z té funkční.

Vyberte si madlo či jiné díly, patřící do výplně dveří. Tak se nemusíte bát, že vám při nastupování či vystupování zůstane nějaký díl v ruce. A pokud se tak přeci stane, není nic jednoduššího než ho nahradit dílem novým.

 

Dopřejte vozu tu nejlepší péči!

A stejně tak vám ji dopřeje i samotný vůz. Díky tomu se jeho místo rozhodně neztratí, a naopak se stane parťákem, na kterého se můžete opravdu spolehnout. A to i díky kvalitním a bezpečným náhradním dílům, které vás podrží na cestách do práce nebo za dobrodružstvím.