Třetí brzdové světlo za skvělou cenu - Octavia II kombi

22.11.2017 15:15
Třetí brzdové světlo za skvělou cenu - Octavia II kombi

Milujete své auto a chcete mu dopřát náležitou péči? Nezapomínejte zkontrolovat třetí brzdové světlo, které bývá vlivem okolních podmínek po čase zkřehlé, matné a dostává se do něj vlhkost. Také se do něj může dostat voda z ostřikovačů.

Po čase přestává třetí brzdové světlo svítit nebo svítí jen velmi nevýrazně. Ve světle jsou LED diody, které nelze vyměnit, ale je potřeba vyměnit celé světlo.

Pokud už brzdové světlo správně nefunguje, nastal ten pravý čas pro jeho výměnu. My vám nyní exkluzivně přinášíme třetí brzdové světlo za skvělou cenu.

 

Jak provést výměnu?

Výměnu můžete přenechat profesionálovi, ale hravě ji zvládnete i ve své garáži. Při výměně světla nejprve sundáme horní dlouhý plastový kryt pátých dveří, odšroubujeme 3 ks plastových matek, odjistíme konektor a ostřikovač. Připojíme nové světlo, zacvakneme na místo a zpět přišroubujeme.

Dbejte na správné ukotvení světla. Při špatné instalaci může docházet k problémům. Světlo může mít špatný kontakt, nebo se do něj opět brzy začne dostávat vlhkost. Proto si na výměně dejte záležet, a pokud si nejste jisti, přenechte výměnu na odborném servisu.